Outbreak
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ODDZIELNY DZIAŁ DLA SESJI FABULARNYCH

4 posters

Go down

ODDZIELNY DZIAŁ DLA SESJI FABULARNYCH Empty ODDZIELNY DZIAŁ DLA SESJI FABULARNYCH

Pisanie by Hellraiser Wto Wrz 15, 2015 10:38 pm

Szczęść Boże moje miśki kochane!
Zwracam się do Was, bracia i siostry, w godzinach tak trudnych dla naszego narodu. Rodacy! Jesteśmy świadkami wielkiego niżu w aktywności, lecz któż za tym stoi? Zostawmy Żydów w spokoju-zawsze są jacyś oni! Złoczyńcami są barbarzyńcy piszący w "Sesjach Fabularnych"!
Przez nich my, lud pracujący III RP, nie mamy zbyt dużo atencji, co bezpośrednio prowadzi do mniejszego wyświetlania się "TURA TRZYNASTA"-zamiast tego widzą jakiś Londyn, przez co mylnie sądzą, że tury wciąż nie ma! Jest to nieprawda!
SANTO SUBITO
Hellraiser
Hellraiser

Liczba postów : 127
Join date : 13/08/2015
Skąd : JEROZOLIMA,,,,

Powrót do góry Go down

ODDZIELNY DZIAŁ DLA SESJI FABULARNYCH Empty Re: ODDZIELNY DZIAŁ DLA SESJI FABULARNYCH

Pisanie by Vieillard Wto Wrz 15, 2015 10:45 pm

Na forum przychodzi coraz mniej nowych, a ci, którzy grają w strategię się wyruszają. Zauważ, że większość tych, którzy odpisują w Londynie, daje też odpisy na strategii.

Jeśli na VLH ogłoszą, że na OB otwarto sesje RPG, zacznie zawijać tu więcej ludzi, wszak niewielu jest takich, co lubią strategie na forum. A spośród RPG-owców zawsze może ktoś się do nas dołączyć. Kto ma grać w strategię, błędzie to robić tak czy srak i się nie wykruszy.

Takie jest przynajmniej moje zdanie.
Vieillard
Vieillard
Premier

Liczba postów : 34
Join date : 23/08/2015

Powrót do góry Go down

ODDZIELNY DZIAŁ DLA SESJI FABULARNYCH Empty Re: ODDZIELNY DZIAŁ DLA SESJI FABULARNYCH

Pisanie by Czarko Wto Wrz 15, 2015 10:48 pm

A co za problem wejść w temat "Outbreak"? Już się nie chce kliknąć i tylko chcecie, żeby wam się wyświetlało? Ludzie...
Czarko
Czarko

Liczba postów : 73
Join date : 22/08/2015

Powrót do góry Go down

ODDZIELNY DZIAŁ DLA SESJI FABULARNYCH Empty Re: ODDZIELNY DZIAŁ DLA SESJI FABULARNYCH

Pisanie by d'Auxpierre Wto Wrz 15, 2015 11:19 pm

Dodam to przy okazji zmiany wyglądu. No chyba, że ktoś jest przeciw i ma argumenty ^^
d'Auxpierre
d'Auxpierre
Administrator

Liczba postów : 493
Join date : 02/08/2015

https://outbreak.forumpl.net

Powrót do góry Go down

ODDZIELNY DZIAŁ DLA SESJI FABULARNYCH Empty Re: ODDZIELNY DZIAŁ DLA SESJI FABULARNYCH

Pisanie by Hellraiser Wto Wrz 15, 2015 11:42 pm

@2up
no własnie ja zawsze odpisuję na turę pierwszy, ale chodzi mi o tych, którzy nie odpisują bo im się nie wyświetla, że już jest xD
Hellraiser
Hellraiser

Liczba postów : 127
Join date : 13/08/2015
Skąd : JEROZOLIMA,,,,

Powrót do góry Go down

ODDZIELNY DZIAŁ DLA SESJI FABULARNYCH Empty Re: ODDZIELNY DZIAŁ DLA SESJI FABULARNYCH

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach